C. IR. GUL. E600 FS750X295X600 ROUND SIDE OUT. A8B
Code WAA8BE600
Code WAA8BE600
Reference 65649
Unit pieces
Product model Street gully cast iron
  • 1% additional online order discount on top of your net prices
Technical specifications
(Everything you should know)
Product type Street gully cast iron
Width (mm) 295mm
Raw material Cast iron
Certificate BENOR
Load class E600
Height (mm) 603mm
Length (mm) 750mm
Connection diameter (mm) 160mm
Weight (kg) 130kg
Width (mm) 295mm
Raw material Cast iron
Certificate BENOR
Load class E600
Height (mm) 603mm
Length (mm) 750mm
Connection diameter (mm) 160mm