CAST IRON GULLY D400 FS600X495X604 ROUND FLAT A7B
Code WAA7BVLAK
Code WAA7BVLAK
Reference 63576
Unit pieces
Product model Street gully cast iron
Availablility
Availablility
  • Zedelgem
Documents
  • Zedelgem
  • 1% additional online order discount on top of your net prices
Technical specifications
(Everything you should know)
Product type Street gully cast iron
Width (mm) 495mm
Raw material Cast iron
Certificate BENOR, Copro
Load class D400
Height (mm) 604mm
Length (mm) 600mm
Connection diameter (mm) 160mm
Weight (kg) 159kg
Certificate norm EN 124-2
Width (mm) 495mm
Raw material Cast iron
Certificate BENOR, Copro
Load class D400
Height (mm) 604mm
Length (mm) 600mm
Connection diameter (mm) 160mm