CAST IRON GULLY D400 FS665X230X570 VERTICAL 45° A5
Code WAA5OS
Code WAA5OS
Reference 8536
Unit pieces
Product model Street gully cast iron
Availablility
Availablility
  • Farciennes
  • Hamme
  • Herstal
Documents
  • Farciennes
  • Hamme
  • Herstal
  • 1% additional online order discount on top of your net prices
Technical specifications
(Everything you should know)
Product type Street gully cast iron
Width (mm) 230mm
Raw material Cast iron
Certificate BENOR
Load class D400
Shape Rectangular
Height (mm) 570mm
Length (mm) 665mm
Width (mm) 230mm
Raw material Cast iron
Certificate BENOR
Load class D400
Shape Rectangular
Height (mm) 570mm
Length (mm) 665mm