GEOSONDE VARIO DOUBLE 32X2.5/2.82MM 120M RC
Code GEROVD32120
Code GEROVD32120
Brand Hakagerodur
Reference 28985
Availablility
  • Tielt
Documents
  • Tielt
  • 1% additional online order discount on top of your net prices
Product type Double geosonde
Diameter Ø (mm) 32mm
Length (m) 120m
Wall thickness (mm) 2,5mm
Shore hardness 63
Tempature resistance (°C) - 20°C + 40°C
Lambda value (W/mK) 0,4W/mK
Product type Double geosonde
Diameter Ø (mm) 32mm
Length (m) 120m
Wall thickness (mm) 2,5mm
Shore hardness 63
Lambda value (W/mK) 0,4W/mK