MULTINUPI REDUCER COUPLING 26X3-16X2MM
Code MNREDK263162
Code MNREDK263162
Brand Multinupi
Reference 28615
Unit pieces
Product model Reducer Coupling Compression Fitting
Availablility
Availablility
  • Hamme
  • Herent
  • Hamme
  • Herent
  • 1% additional online order discount on top of your net prices
Technical specifications
(Everything you should know)
Product type Reducer Coupling Compression Fitting
Diameter Ø (mm) 26mm
Diameter Ø 2 (mm) 16mm
Wall thickness (mm) 3mm
Raw material Brass, PPSU
Diameter Ø (mm) 26mm
Diameter Ø 2 (mm) 16mm
Wall thickness (mm) 3mm