MULTINUPI REDUCER COUPLING 32X3-26X3MM
Code MNREDK323263
Code MNREDK323263
Brand Multinupi
Reference 28618
Unit pieces
Product model Reducer Coupling Compression Fitting
Availablility
Availablility
  • Hamme
  • Herent
  • Hamme
  • Herent
  • 1% additional online order discount on top of your net prices
Technical specifications
(Everything you should know)
Product type Reducer Coupling Compression Fitting
Diameter Ø (mm) 32mm
Diameter Ø 2 (mm) 26mm
Wall thickness (mm) 3mm
Raw material Brass, PPSU
Diameter Ø (mm) 32mm
Diameter Ø 2 (mm) 26mm
Wall thickness (mm) 3mm