PIPE SEAL PS100 ID 100-2X32MM 30MM EPDM
Code PIPESEAL100232
Code PIPESEAL100232
Brand DDL
Reference 33805
Unit pieces
Product model Seal EPDM
Collection Pipe-Seal
Availablility
Availablility
  • Hamme
  • Tielt
  • Hamme
  • Tielt
  • 1% additional online order discount on top of your net prices
Technical specifications
(Everything you should know)
Product type Seal EPDM
Min. range diameter Ø (mm) 40mm
Max. range diameter Ø (mm) 100mm
Raw material EPDM
Collection Pipe-Seal
Product type Seal EPDM