PIPE SEAL PS100 ID 100-2X40MM 30MM EPDM
| Code | PIPESEAL100240 |
| Code | PIPESEAL100240 |
| Brand | DDL |
| Reference | 32453 |
| Unit | pieces |
| Product model | Seal EPDM |
| Collection | Pipe-Seal |
| Availablility |
Availablility
Geel
Hamme
Tielt
- ✓ 1% additional online order discount on top of your net prices
Technical specifications
(Everything you should know)| Product type | Seal EPDM |
| Min. range diameter Ø (mm) | 40mm |
| Max. range diameter Ø (mm) | 100mm |
| Raw material | EPDM |
| Collection | Pipe-Seal |
| Product type | Seal EPDM |