RAISING PIECE FOR OVAL SEPTIC/RAIN TANK DIA800/600
Code SPBVERHOOG
Code SPBVERHOOG
Reference 26405
Unit pieces
Product model Rainwater Tank Riser
Availablility
Availablility
  • Aartselaar
  • Herent
  • Aartselaar
  • Herent
  • 1% additional online order discount on top of your net prices
Technical specifications
(Everything you should know)
Product type Rainwater Tank Riser
Raw material PP
Diameter Ø (mm) 800mm
Diameter Ø 2 (mm) 600mm
Height (mm) 500mm
Raw material PP
Diameter Ø (mm) 800mm
Diameter Ø 2 (mm) 600mm
Height (mm) 500mm