RECYFIX PRO/NC100 ENDPLATE 01
RECYFIX PRO/NC100 ENDPLATE 01
Code PRO100E
Code PRO100E
Brand Hauraton
Reference 16567
Unit pieces
Product model Drainage channel end piece
Collection Recyfix Pro
Availablility
Availablility
  • Aartselaar
  • Farciennes
  • Geel
  • Hasselt
  • Herent
  • Herstal
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Tielt
  • Zedelgem
Documents
  • Aartselaar
  • Farciennes
  • Geel
  • Hasselt
  • Herent
  • Herstal
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Tielt
  • Zedelgem
  • 1% additional online order discount on top of your net prices
Technical specifications
(Everything you should know)
Collection Recyfix Pro
Product type Drainage channel end piece
Nominal width (mm) 100mm
Height (mm) 124mm
Width (mm) 160mm
Raw material PP
Weight (kg) 0,036kg
Colour Black
Nominal width (mm) 100mm
Height (mm) 124mm
Width (mm) 160mm