STORA-SELF100 SLOT GRATE A15 SS 100CM 10MM
Code SB100RAI100S
Code SB100RAI100S
Brand Stora-Drain
Reference 12697
Unit pieces
Product model Slot grate stainless steel
Collection Stora Self
Availablility
Availablility
  • Aartselaar
  • Geel
  • Hasselt
  • Herent
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Zedelgem
  • Aartselaar
  • Geel
  • Hasselt
  • Herent
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Zedelgem
  • 1% additional online order discount on top of your net prices
Technical specifications
(Everything you should know)
Collection Stora Self
Product type Slot grate stainless steel
Internal width (mm) 100mm
Grating motif Slotted grate
Length (mm) 1000mm
Load class A15
Raw material Stainless steel
Internal width (mm) 100mm
Grating motif Slotted grate
Length (mm) 1000mm