STORA-SUPER100 + DI ZIGZAG GRATE F900 H185 100CM
| Code | SF100F185100 |
| Code | SF100F185100 |
| Brand | Stora-Drain |
| Reference | 12812 |
| Unit | pieces |
| Product model | Drainage channel |
| Collection | Stora Super |
| Availablility |
Availablility
| Description |
| Documents |
Hamme
Herent
- ✓ 1% additional online order discount on top of your net prices
Product information
(Well informed)Description
(In detail)Technical specifications
(Everything you should know)| Collection | Stora Super |
| Product type | Drainage channel |
| Internal width (mm) | 100mm |
| Grating motif | Zigzag grate |
| Length (mm) | 1000mm |
| Height (mm) | 185mm |
| Load class | F900 |
| Raw material | Polyester concrete |
| Collection | Stora Super |
| Length (mm) | 1000mm |
| Height (mm) | 185mm |