STORA-SUPER200 + DI ZIGZAG GRATE D400 H300 50CM
Code SF200D300050
Code SF200D300050
Brand Stora-Drain
Reference 12824
Unit pieces
Product model Drainage channel
Collection Stora Super
Availablility
Availablility
  • Geel
  • Oostakker
Description
Full description
Documents
  • Geel
  • Oostakker
Full description
  • 1% additional online order discount on top of your net prices
Product information
(Well informed)
Description
(In detail)
Technical specifications
(Everything you should know)
Collection Stora Super
Product type Drainage channel
Internal width (mm) 200mm
Grating motif Zigzag grate
Length (mm) 500mm
Height (mm) 300mm
Load class D400
Raw material Polyester concrete
Product type Drainage channel
Internal width (mm) 200mm
Grating motif Zigzag grate
Length (mm) 500mm
Height (mm) 300mm