STORA-SELF100 WAVE GRATE B125 CAST IRON 50CM 17MM
Code SB100RBG050S
Code SB100RBG050S
Brand Stora-Drain
Reference 12698
Unit pieces
Product model Wave grate cast iron
Collection Stora Self
Availablility
Availablility
  • Aartselaar
  • Geel
  • Hasselt
  • Herent
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Tielt
  • Zedelgem
  • Aartselaar
  • Geel
  • Hasselt
  • Herent
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Tielt
  • Zedelgem
  • 1% additional online order discount on top of your net prices
Technical specifications
(Everything you should know)
Collection Stora Self
Product type Wave grate cast iron
Internal width (mm) 100mm
Grating motif Wave grate
Length (mm) 500mm
Load class B125
Raw material Cast iron
Internal width (mm) 100mm
Grating motif Wave grate
Length (mm) 500mm