B-LONG CONSTR PLUG 10X160/110F VZ KOP TX40 50ST/DS
Code PLUGBLON10160
Code PLUGBLON10160
Merk Spit Paslode
Referentie 63433
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
  • Korte ankerdiepte: slechts 40 mm voor beton, daardoor minder bevestigingstijd
  • Hoge belastingswaarden: tot 220 kg in beton
  • Extra lange lengtes: bevestigingsdikte tot 205 mm
Grondstof Kunststof, Verzinkt staal
Lengte (mm) 160mm
Boordiameter (mm) 10mm
Lengte (mm) 160mm
Boordiameter (mm) 10mm