BUIS GEÏSOLEERD PE100 SDR11 PN16 D50/D90X5000
Code CFITBUIS5090
Code CFITBUIS5090
Merk Georg Fischer
Referentie 64332
Eenheid meter
Productmodel Buis PE druk geïsoleerd
Reeks COOL-FIT
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Hamme
  • Hamme
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
(In detail)
Toepassing
Air conditioning en industriële koeltoepassingen.
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)
  • Condens- en corrosievrij
  • Minder energieverlies
  • Snelle installatie
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Buis PE druk geïsoleerd
Buisdiameter (mm) 50mm
Uitwendige diameter mantelbuis (mm) 90mm
Lengte (m) 5m
Druksterkte (bar) PN16
Grondstof HDPE
Wanddikte SDR SDR11
DN (mm) 40mm
Isolatiemateriaal GF HE foam
Reeks COOL-FIT
Buisdiameter (mm) 50mm
Lengte (m) 5m
Druksterkte (bar) PN16
Grondstof HDPE
Wanddikte SDR SDR11
DN (mm) 40mm