GRES T-STUK 45° BENOR DN300/150MM MOF/SPIE KL240 H
Code GRESRT30154H
Code GRESRT30154H
Merk Euro Sweillem
Referentie 16090
Eenheid stuks
Productmodel Verloop T-stuk gres
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
Omschrijving
Gres t-stuk, vervaardigd uit geglazuurd hoogwaardige gebakken klei, voorzien van dichting.
Volledige omschrijving
Documenten
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)
  • Aartselaar
  • Geel
  • Hamme
  • Hasselt
  • Herent
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Tielt
  • Zedelgem
(In detail)
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)
  • Duurzaam en milieuvriendelijk natuurproduct
  • Slagvast
  • Hoge chemische bestendigheid
  • Gladde oppervlak verhinderd aangroei en afzetting in de buis
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Verloop T-stuk gres
Diameter Ø (mm) 300mm
Diameter Ø 2 (mm) 150mm
Graden (°) 45°
Ringstijfheid KL240
Grondstof GRES
Kleur Bruin
Keurmerk BENOR
Normering EN 295-1
Buiswand Volwand
Lengte (mm) 50mm
Aansluiting 2x mof/spie
Gewicht (kg) 73kg
Dichting KL
Systeem CF
Diameter Ø (mm) 300mm
Diameter Ø 2 (mm) 150mm
Graden (°) 45°
Ringstijfheid KL240
Grondstof GRES
Kleur Bruin
Keurmerk BENOR
Normering EN 295-1
Buiswand Volwand
Lengte (mm) 50mm