GRES T-STUK 90° BENOR DN500/150MM MOF/SPIE KL120 N
| Code | GRESRT5015 |
| Code | GRESRT5015 |
| Merk | Euro Sweillem |
| Referentie | 19907 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Verloop T-stuk gres |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid |
| Omschrijving |
Gres t-stuk, vervaardigd uit geglazuurd hoogwaardige gebakken klei, voorzien van dichting. |
| Documenten |
Word professionele online klant
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)Beschikbaarheid
Aartselaar
Geel
Hamme
Hasselt
Herent
Hoogstraten
Oostakker
Tielt
Zedelgem
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Verloop T-stuk gres |
| Diameter Ø (mm) | 500mm |
| Diameter Ø 2 (mm) | 150mm |
| Graden (°) | 90° |
| Ringstijfheid | KL120 |
| Grondstof | GRES |
| Kleur | Bruin |
| Keurmerk | BENOR |
| Normering | EN 295-1 |
| Buiswand | Volwand |
| Lengte (mm) | 60mm |
| Aansluiting | 2x mof/spie |
| Gewicht (kg) | 0kg |
| Dichting | KL |
| Systeem | CF |
| Producttype | Verloop T-stuk gres |
| Diameter Ø (mm) | 500mm |
| Diameter Ø 2 (mm) | 150mm |
| Graden (°) | 90° |
| Ringstijfheid | KL120 |
| Grondstof | GRES |
| Kleur | Bruin |
| Keurmerk | BENOR |
| Normering | EN 295-1 |
| Buiswand | Volwand |
| Lengte (mm) | 60mm |