HDPE PUT ø1000
HDPE PUT ø1000
Code HDPEPUT1000
Code HDPEPUT1000
Merk Collinet
Referentie 27380
Eenheid stuks
Productmodel Nazichtput HDPE
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
Omschrijving
De toezichtputten zijn vervaardigd uit hoogwaardig HDPE en worden toegepast als inspectie-, controle- en/of sifonput bij ingegraven rioleringsleidingen voor de drukloze afvoer van regenwater en huishoudelijk afvalwater. De putten zijn voorzien van het BENOR-keurmerk volgens NBN EN 13598-1 (putdiameters 250 tem 400mm) en NBN 13598-2 ; (putdiameters 500 tem 1200mm). De HDPE-toezichtputten zijn geschikt voor de afvoer van water waarbij de temperatuur tijdelijk kan oplopen tot 95°C. De toezichtputten worden vervaardigd uit HDPE-buizen met diameters Ø250 mm, Ø315 mm, Ø400 mm, Ø500 mm, Ø630 mm, Ø710 mm, Ø800 mm, Ø1000 mm, Ø1200 mm of Ø1500 mm, waarop een HDPE-bodemplaat en HDPE-buisaansluitingen worden gelast.
Volledige omschrijving
Documenten
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
(In detail)
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Nazichtput HDPE
Grondstof HDPE
Diameter putlichaam (mm) 1000mm
Normering EN 13598-2
Keurmerk BENOR
Dikte bodemplaat (mm) 25mm
Wanddikte (mm) 31mm
Producttype Nazichtput HDPE
Grondstof HDPE
Normering EN 13598-2
Keurmerk BENOR
Dikte bodemplaat (mm) 25mm
Wanddikte (mm) 31mm