PP-RIBWALL VERLOOP DN400/250 SPIE/MOF
Code PPRIBR4025
Code PPRIBR4025
Referentie 14973
Eenheid stuks
Productmodel Verloop PP Ribwall
Reeks Ribwall
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)
  • Farciennes
  • Geel
  • Hasselt
  • Herent
  • Herstal
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Tielt
  • Zedelgem
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Verloop PP Ribwall
DN (mm) 400mm
DN 1 (mm) 250mm
Ringstijfheid SN8
Keurmerk BENOR
Aansluiting Mof/spie
Kleur Roodbruin
Buiswand Geribd
Grondstof PP
Normering EN 13476-3
Reeks Ribwall
Lengte (mm) 493mm
L1 (mm) 125mm
L2 (mm) 208mm
Producttype Verloop PP Ribwall
DN (mm) 400mm
DN 1 (mm) 250mm
Ringstijfheid SN8
Keurmerk BENOR
Aansluiting Mof/spie
Kleur Roodbruin
Buiswand Geribd
Grondstof PP
Normering EN 13476-3
Lengte (mm) 493mm
L1 (mm) 125mm
L2 (mm) 208mm