STORA-SELF100 H=100 GEUL 1M+UITLOOP ø110MM Z/ROOST
Code SB100100U110
Code SB100100U110
Merk Stora-Drain
Referentie 26272
Eenheid stuks
Productmodel Afvoergeul
Reeks Stora Self
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Aartselaar
  • Hamme
  • Hasselt
  • Herent
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Zedelgem
  • Aartselaar
  • Hamme
  • Hasselt
  • Herent
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Zedelgem
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)
  • Farciennes
  • Geel
  • Tielt
(Volgens onze adviseurs)
  • Door de geperste vorm van het sleufrooster waarborgt deze een onberispelijke kwaliteit.
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Reeks Stora Self
Producttype Afvoergeul
Inwendige breedte (mm) 100mm
Lengte (mm) 1000mm
Hoogte (mm) 100mm
Belastingsklasse B125
Grondstof Polyesterbeton
Uitloop (Ø) 110
Producttype Afvoergeul
Inwendige breedte (mm) 100mm
Lengte (mm) 1000mm
Hoogte (mm) 100mm