TAPBUIS PE M. ROOFING RONDE FLAP DIA110MM L=60CM
Code PETAPR1106
Code PETAPR1106
Referentie 44175
Eenheid stuks
Productmodel Tapbuis met roofing flap
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Aartselaar
  • Farciennes
  • Geel
  • Hamme
  • Hasselt
  • Herent
  • Hoogstraten
Omschrijving
Deze hoogwaardige hemelwaterafvoer bestaat uit een duurzame HDPE-buis met een ronde 4 mm bitumineuze slab. Dankzij het gepatenteerde expansiesysteem is de slab stevig en waterdicht aan de buis bevestigd. De vooraf gemonteerde verbinding garandeert een snelle en efficiënte plaatsing, zowel bij nieuwbouw als renovatie. De maatvoering sluit perfect aan op standaardmoffen, waardoor een naadloze aansluiting op het bestaande afvoerkanaal mogelijk is.
Volledige omschrijving
Documenten
  • Aartselaar
  • Farciennes
  • Geel
  • Hamme
  • Hasselt
  • Herent
  • Hoogstraten
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Ons advies
(Onze opgebouwde expertise helemaal tot uw dienst)
(In detail)
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)
  • Gepatenteerd expansiesysteem voor maximale betrouwbaarheid
  • Vooraf gemonteerde slab: snelle en efficiënte installatie
  • Geschikt voor nieuwbouw én renovatie
  • Perfecte passing op standaardmoffen voor eenvoudige koppeling
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Tapbuis met roofing flap
Buisdiameter (mm) 110mm
Graden (°) 90°
Lengte (mm) 600mm
Vorm Rond
Grondstof Bitumen, PE
Slab diameter (mm) 370mm
Wanddikte (mm) 4,3mm
Buisdiameter (mm) 110mm
Graden (°) 90°
Lengte (mm) 600mm
Vorm Rond
Grondstof Bitumen, PE
Slab diameter (mm) 370mm
Wanddikte (mm) 4,3mm