B-LONG CONSTR PLUG 10X120/70F VZ KOP TX40 50ST/DS
Code PLUGBLON10120
Code PLUGBLON10120
Merk Spit Paslode
Referentie 63431
Eenheid doos
Productmodel Constructieplug
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Herent
  • Oostakker
Omschrijving
Universele verzinkte constructieplug met verzonken kop en Torx-aansluiting.
Volledige omschrijving
Documenten
  • Herent
  • Oostakker
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
(In detail)
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)
  • ETA-goedgekeurd voor bevestigingen in beton en metselwerk
  • Uniforme expansie voorkomt rotatie tijdens het aanbrengen
  • Korte ankerdiepte: slechts 40 mm voor beton, daardoor minder bevestigingstijd
  • Hoge belastingswaarden: tot 220 kg in beton
  • Extra lange lengtes: bevestigingsdikte tot 205 mm
  • Geschikt voor gebruik in meedere materialen, voor een grote reeks aan toepassingen
  • Gemakkelijk te installeren
  • Brand- en seismische testrapporten
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Constructieplug
Grondstof Kunststof, Verzinkt staal
Lengte (mm) 120mm
Boordiameter (mm) 10mm
Bit TX 40
Producttype Constructieplug
Lengte (mm) 120mm
Boordiameter (mm) 10mm