BORGH FACAFIX 60 GEVELSCHROEF+PLUG 6.5X180/8X60
| Code | BF60180 |
| Code | BF60180 |
| Merk | Borgh |
| Referentie | 13395 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Afstandschroeven |
Herstal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Productinformatie
(Goed geïnformeerd)Omschrijving
- Spanningsvrije en regelbare afstandmontage
- Schroef voorzien van speciale zink-nikkel coating
Hoge weerstand tegen doorbuiging - Inslagzekering voorkomt expansie bij doorsteekmontage
Toepassing
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Afstandschroeven |
| Lengte (mm) | 180mm |
| Lengte plug (mm) | 60mm |
| Plug diameter (mm) | 8mm |
| Grondstof | Polyamide, Verzinkt staal |
| Diameter Ø (mm) | 6,5mm |
| Producttype | Afstandschroeven |
| Lengte (mm) | 180mm |
| Lengte plug (mm) | 60mm |
| Plug diameter (mm) | 8mm |
| Diameter Ø (mm) | 6,5mm |