BORGH FACAFIX 80 GEVELSCHROEF+PLUG 6.5X345/8X80
Code BF80345
Code BF80345
Merk Borgh
Referentie 17494
Eenheid stuks
Productmodel Afstandschroeven
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Tielt
  • Tielt
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
(In detail)
  • Spanningsvrije en regelbare afstandmontage
  • Schroef voorzien van speciale zink-nikkel coating
    Hoge weerstand tegen doorbuiging
  • Inslagzekering voorkomt expansie bij doorsteekmontage
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)
  • Hoge isolerende waarde door ononderbroken isolatieschild
  • Beperkt aantal noodzakelijke bevestigingen per m²
  • Snel en efficiënt uitlijnen van de gevel
  • Optimaal geventileerde gevel
  • Belastbaar op druk en trek
  • Geen aanpassing van de fundering noodzakelijk
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Afstandschroeven
Lengte (mm) 345mm
Lengte plug (mm) 80mm
Plug diameter (mm) 8mm
Grondstof Polyamide, Verzinkt staal
Diameter Ø (mm) 6,5mm
Producttype Afstandschroeven
Lengte (mm) 345mm
Lengte plug (mm) 80mm
Plug diameter (mm) 8mm
Diameter Ø (mm) 6,5mm