BUIS GEÏSOLEERD PE100 SDR11 PN16 D90/D160X5000 4.0
Code CFITBUIS901604
Code CFITBUIS901604
Merk Georg Fischer
Referentie 64395
Eenheid meter
Productmodel Buis PE druk geïsoleerd
Reeks COOL-FIT
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Hamme
  • Hamme
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
(In detail)
Toepassing
Air conditioning en industriële koeltoepassingen.
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)
  • Condens- en corrosievrij
  • Minder energieverlies
  • Snelle installatie
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Buis PE druk geïsoleerd
Buisdiameter (mm) 90mm
Uitwendige diameter mantelbuis (mm) 160mm
Lengte (m) 5m
Druksterkte (bar) PN16
Grondstof HDPE
Wanddikte SDR SDR11
DN (mm) 80mm
Isolatiemateriaal GF HE foam
Reeks COOL-FIT
Buisdiameter (mm) 90mm
Lengte (m) 5m
Druksterkte (bar) PN16
Grondstof HDPE
Wanddikte SDR SDR11
DN (mm) 80mm