FACAFIX XL GEVELSCHROEF+PLUG 7.0X300/10X60 50ST/DS
Code BFXL30060
Code BFXL30060
Merk Borgh
Referentie 27457
Eenheid doos
Productmodel Afstandschroeven
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Producttype Afstandschroeven
Lengte (mm) 300mm
Lengte plug (mm) 59mm
Plug diameter (mm) 10mm
Grondstof Polyamide, Verzinkt staal
Diameter Ø (mm) 7mm
Producttype Afstandschroeven
Lengte (mm) 300mm
Lengte plug (mm) 59mm
Plug diameter (mm) 10mm
Diameter Ø (mm) 7mm