FACAFIX XL GEVELSCHROEF+PLUG 7.0X325/10X60 50ST/DS
| Code | BFXL32560 |
| Code | BFXL32560 |
| Merk | Borgh |
| Referentie | 27458 |
| Eenheid | doos |
| Productmodel | Afstandschroeven |
Aartselaar
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
| Lengte (mm) | 325mm |
| Lengte plug (mm) | 59mm |
| Plug diameter (mm) | 10mm |
| Grondstof | Polyamide, Verzinkt staal |
| Diameter Ø (mm) | 7mm |
| Producttype | Afstandschroeven |
| Lengte (mm) | 325mm |
| Lengte plug (mm) | 59mm |
| Plug diameter (mm) | 10mm |
| Diameter Ø (mm) | 7mm |