ISOVER ISOCONFORT35 200MM 2.2X1.2M (2.64M²/ROL)
Code ICONF35200
Code ICONF35200
Merk Isover
Referentie 6256
Eenheid
Productmodel Isolatierol
Reeks Isoconfort 35
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Oostakker
  • Oostakker
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)
  • Aartselaar
(In detail)
Toepassing
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)
  • Versnijding op maat
  • Past zich aan alle tussenafstanden aan
  • Vermijdt het risico van koudebruggen
  • Plaatsingscomfort dankzij het zachte glasvlies
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Isolatierol
Reeks Isoconfort 35
Dikte (mm) 200mm
Grondstof Glaswol
R-waarde (m²K/W) 5,7m2K/W
Lambda waarde (W/mK) 0,035W/mK
Euro Brandklasse A2 s1 d0
Toepassing Thermische isolatie
Functie Thermische isolatie
Randafwerking Rechte boord
Afwerking Glasvlies
Breedte (mm) 1200mm
Lengte (mm) 2200mm
Producttype Isolatierol
Reeks Isoconfort 35
Dikte (mm) 200mm
Grondstof Glaswol
R-waarde (m²K/W) 5,7m2K/W
Lambda waarde (W/mK) 0,035W/mK
Euro Brandklasse A2 s1 d0
Toepassing Thermische isolatie
Functie Thermische isolatie
Randafwerking Rechte boord
Afwerking Glasvlies
Breedte (mm) 1200mm
Lengte (mm) 2200mm