KINGSPAN THERMAROOF TR24 DAK 60MM 1.20X0.60M
Code KTR24060
Code KTR24060
Merk Kingspan
Referentie 16580
Eenheid
Productmodel Isolatieplaat
Reeks Thermaroof TR24
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Geel
  • Geel
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Ons advies
(Onze opgebouwde expertise helemaal tot uw dienst)
(Volgens onze adviseurs)
  • Lambda waarde: 0,025W/mK
  • Goed beloopbaar
  • Lichtere dakconstructies
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Isolatieplaat
Reeks Thermaroof TR24
Dikte (mm) 60mm
Lengte (mm) 1200mm
Randafwerking Rechte boord
Functie Thermische isolatie
Grondstof PIR
R-waarde (m²K/W) 2,2m2K/W
Lambda waarde (W/mK) 0,025W/mK
Druksterkte isolatie (kPa) 120kPa
Euro Brandklasse F
Afwerking 1 zijde mineraal glasvlies / 1 zijde gebitumineerd glasvlies
Toepassing Plat dak
Breedte (mm) 600mm
Producttype Isolatieplaat
Dikte (mm) 60mm
Lengte (mm) 1200mm
Randafwerking Rechte boord
Functie Thermische isolatie
Grondstof PIR
R-waarde (m²K/W) 2,2m2K/W
Lambda waarde (W/mK) 0,025W/mK
Euro Brandklasse F
Toepassing Plat dak
Breedte (mm) 600mm