PP REGENWATERFILTER DEVAPLUS XL-FILTER DN200-DN400
Code DEVAXL
Code DEVAXL
Merk Devaplus
Referentie 18139
Eenheid stuks
Productmodel Regenwaterfilter
  • Aartselaar
  • Farciennes
  • Herent
  • Herstal
  • Aartselaar
  • Farciennes
  • Herent
  • Herstal
  • Zedelgem
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Ons advies
(Onze opgebouwde expertise helemaal tot uw dienst)
(Volgens onze adviseurs)
  • Geen verval nodig
  • Makkelijk bereik- en manipuleerbaar
  • Lichte uitvoering
  • Eenvoudig onderhoud
  • De zeef is gemaakt in inox
  • Filter en regenput onder hetzelfde deksel
  • Geschikt voor elk hellend dakoppervlak (pannen of leien) en meeste platte daken
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Regenwaterfilter
Grondstof PP
Min. diameter Ø (mm) 200mm
Max. diameter Ø (mm) 400mm
Max. dakoppervlak (m²) 1600
Maaswijdte (mm) 1,4
Filter RVS
Lengte (mm) 600mm
Breedte (mm) 600mm
Producttype Regenwaterfilter
Grondstof PP
Min. diameter Ø (mm) 200mm
Max. diameter Ø (mm) 400mm
Max. dakoppervlak (m²) 1600
Maaswijdte (mm) 1,4
Filter RVS
Lengte (mm) 600mm
Breedte (mm) 600mm