STORA-SELF100 ZANDVANG+EMMER+ROOSTER H=250MM Ø110
Code SB100Z
Code SB100Z
Merk Stora-Drain
Referentie 12968
Eenheid stuks
Productmodel Afvoergeul zandvanger
Reeks Stora Self
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Aartselaar
  • Farciennes
  • Geel
  • Hamme
  • Hasselt
  • Herent
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Tielt
  • Zedelgem
Documenten
  • Aartselaar
  • Farciennes
  • Geel
  • Hamme
  • Hasselt
  • Herent
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Tielt
  • Zedelgem
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Reeks Stora Self
Producttype Afvoergeul zandvanger
Inwendige breedte (mm) 100mm
Hoogte (mm) 250mm
Grondstof Polyesterbeton
Belastingsklasse A15
Uitloop (Ø) 110
Inwendige breedte (mm) 100mm
Hoogte (mm) 250mm