SUPERVAP DETAILTAPE OVERLAP & DETAIL 60MMX25M
Code SUVATAPDET
Code SUVATAPDET
Merk Supervap
Referentie 63692
Eenheid stuks
Productmodel Afdichtingstape
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Aartselaar
  • Farciennes
  • Geel
  • Hamme
  • Hasselt
  • Herstal
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Zedelgem
Omschrijving
Supervap Detail Tape is een kleefband volgens DIN 4108-11. Het is een zeer plooibare polyethyleen tape met een extreem klevende en vochtbestendige polyacrylaatlijm met uitstekende verouderingsbestendigheid. Het wordt binnenshuis gebruikt voor luchtdichte verlijming en afdichting van doorvoeren en overlappingen van wind- en dampschermen volgens DIN 4108-7. Drager: Polyethyleen lm; dikte 0,08 mm UV-gestabiliseerd Met PET-laminaat versterking Lijm: Polyacrylaatlijm Zeer hoge kleefkracht Gemiddelde afschuifsterkte
Volledige omschrijving
Documenten
  • Aartselaar
  • Farciennes
  • Geel
  • Hamme
  • Hasselt
  • Herstal
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Zedelgem
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
(In detail)
Drager:
  • Polyethyleen lm; dikte 0,08 mm
  • UV-gestabiliseerd
  • Met PET-laminaat versterking
Lijm:
  • Polyacrylaatlijm
  • Zeer hoge kleefkracht
  • Gemiddelde afschuifsterkte
Toepassing
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)
  • Zeer buigzaam
  • Rekbaar
  • Lang vochtbestendig (GPM 812)
  • Uitstekende weerstand tegen veroudering
  • PET-versterking helpt overmatige uitzetting van de plakband
  • Bijzonder emissiearm
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Afdichtingstape
Grondstof PE
Breedte (mm) 60mm
Lengte (m) 25m
Dikte (mm) 0,34mm
Rek bij breuk lengterichting (%) 20%
Rek bij breuk lengterichting (%) normering DIN EN ISO 29864
Temperatuurbestendigheid (°C) -40 +80° C
Hechting (N/25mm) 30
Hechting (N/25mm) normering DIN EN ISO 29862
Treksterkte (N/25mm) 50
Treksterkte (N/25mm) normering DIN EN ISO 29864
Dikte (mm) normering DIN EN 1942
Producttype Afdichtingstape
Grondstof PE
Breedte (mm) 60mm
Lengte (m) 25m
Dikte (mm) 0,34mm