URSA HOMETEC35 220MM 3.0X1.2M (NIEUW 3.20X1.20M)
| Code | UHOM220 |
| Code | UHOM220 |
| Merk | Ursa |
| Referentie | 14345 |
| Eenheid | M² |
| Productmodel | Isolatierol |
| Reeks | Ursa Hometec 35 |
Aartselaar
Farciennes
Geel
Hasselt
Herent
Hoogstraten
Oostakker
Tielt
Zedelgem
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)Beschikbaarheid
Aartselaar
Farciennes
Geel
Hamme
Herent
Hoogstraten
Oostakker
Tielt
Zedelgem
Hamme
Hasselt
Herstal
Herstal
Vaak samen gekocht met
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Isolatierol |
| Reeks | Ursa Hometec 35 |
| Dikte (mm) | 220mm |
| Grondstof | Glaswol |
| R-waarde (m²K/W) | 6,25m2K/W |
| Lambda waarde (W/mK) | 0,035W/mK |
| Euro Brandklasse | A1 |
| Toepassing | Hellend dak, Spouwmuur, Houtskeletbouw, Zoldervloer |
| Functie | Thermische isolatie |
| Randafwerking | Rechte boord |
| Afwerking | Naakt |
| Producttype | Isolatierol |
| Reeks | Ursa Hometec 35 |
| Dikte (mm) | 220mm |
| Grondstof | Glaswol |