UTHERM ROOF L 60MM 1.20X0.60M
UTHERM ROOF L 60MM 1.20X0.60M
Code UTRL060
Code UTRL060
Merk Unilin
Referentie 47605
Eenheid
Productmodel Isolatieplaat
Reeks Utherm Roof L
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Farciennes
  • Geel
  • Herent
  • Farciennes
  • Geel
  • Herent
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)
  • Aartselaar
  • Hamme
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Tielt
  • Zedelgem
  • Aartselaar
  • Hamme
  • Hasselt
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Tielt
  • Zedelgem
  • Herstal
  • Hasselt
  • Herstal
Ons advies
(Onze opgebouwde expertise helemaal tot uw dienst)
(In detail)
Toepassing
Isolatieplaten voor platte en licht hellende daken.
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)
  • Geschikt voor verlijmde dakopbouw met een maximale windbelasting tot 4000 Pa
  • Geschikt voor enkelvoudig, verlijmde dakbaansystemen dankzij de vlakke plaatafwerking
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Isolatieplaat
Reeks Utherm Roof L
Dikte (mm) 60mm
Lengte (mm) 1200mm
Randafwerking Rechte boord
Functie Thermische isolatie
Grondstof PIR
R-waarde (m²K/W) 2,7m2K/W
Lambda waarde (W/mK) 0,022W/mK
Druksterkte isolatie (kPa) 100kPa
Euro Brandklasse F
Afwerking Meerlaags gasdicht laminaat
Toepassing Plat dak
Breedte (mm) 600mm
Producttype Isolatieplaat
Dikte (mm) 60mm
Lengte (mm) 1200mm
Randafwerking Rechte boord
Functie Thermische isolatie
Grondstof PIR
R-waarde (m²K/W) 2,7m2K/W
Lambda waarde (W/mK) 0,022W/mK
Euro Brandklasse F
Toepassing Plat dak
Breedte (mm) 600mm