BUIS GEÏSOLEERD PE100 SDR11 PN16 D40/D90X5000
Code CFITBUIS4090
Code CFITBUIS4090
Merk Georg Fischer
Referentie 64324
Eenheid meter
Productmodel Buis PE druk geïsoleerd
Reeks COOL-FIT
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Hamme
  • Hamme
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
(In detail)
Toepassing
Air conditioning en industriële koeltoepassingen.
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)
  • Condens- en corrosievrij
  • Minder energieverlies
  • Snelle installatie
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Buis PE druk geïsoleerd
Buisdiameter (mm) 40mm
Uitwendige diameter mantelbuis (mm) 90mm
Lengte (m) 5m
Druksterkte (bar) PN16
Grondstof HDPE
Wanddikte SDR SDR11
DN (mm) 32mm
Isolatiemateriaal GF HE foam
Reeks COOL-FIT
Buisdiameter (mm) 40mm
Lengte (m) 5m
Druksterkte (bar) PN16
Grondstof HDPE
Wanddikte SDR SDR11
DN (mm) 32mm