BUIS GEÏSOLEERD PE100 SDR17 PN10 D160X5000 4.0
| Code | CFITBUIS1604 |
| Code | CFITBUIS1604 |
| Merk | Georg Fischer |
| Referentie | 64394 |
| Eenheid | meter |
| Productmodel | Buis PE druk geïsoleerd |
| Reeks | COOL-FIT |
Hamme
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Productinformatie
(Goed geïnformeerd)Omschrijving
Toepassing
Air conditioning en industriële koeltoepassingen.
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Buis PE druk geïsoleerd |
| Buisdiameter (mm) | 160mm |
| Uitwendige diameter mantelbuis (mm) | 250mm |
| Lengte (m) | 5m |
| Druksterkte (bar) | PN16 |
| Grondstof | HDPE |
| Wanddikte SDR | SDR11 |
| DN (mm) | 150mm |
| Isolatiemateriaal | GF HE foam |
| Reeks | COOL-FIT |
| Producttype | Buis PE druk geïsoleerd |
| Buisdiameter (mm) | 160mm |
| Lengte (m) | 5m |
| Druksterkte (bar) | PN16 |
| Grondstof | HDPE |
| Wanddikte SDR | SDR11 |
| DN (mm) | 150mm |