ISOVER ISOCONFORT35 180MM 2.3X1.2M (2.76M²/ROL)
Code ICONF35180
Code ICONF35180
Merk Isover
Referentie 9053
Eenheid
Productmodel Isolatierol
Reeks Isoconfort 35
Omschrijving
Volledige omschrijving
Beschikbaarheid
  • Oostakker
Volledige omschrijving
Word professionele online klant Offline Product
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)
Beschikbaarheid
  • Aartselaar
  • Oostakker
(In detail)
Toepassing
Thermische isolatie
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Isolatierol
Reeks Isoconfort 35
Dikte (mm) 180mm
Grondstof Glaswol
R-waarde (m²K/W) 5,1m2K/W
Lambda waarde (W/mK) 0,035W/mK
Euro Brandklasse A2 s1 d0
Toepassing Thermische isolatie
Functie Thermische isolatie
Randafwerking Rechte boord
Afwerking Glasvlies
Producttype Isolatierol
Reeks Isoconfort 35
Dikte (mm) 180mm
Grondstof Glaswol
R-waarde (m²K/W) 5,1m2K/W
Lambda waarde (W/mK) 0,035W/mK