KINGSPAN THERMAFLOOR TF70 VLOER 60MM 1.20X0.60M
| Code | KTF70060 |
| Code | KTF70060 |
| Merk | Kingspan |
| Referentie | 15254 |
| Eenheid | M² |
| Productmodel | Isolatieplaat |
| Reeks | Thermafloor TF70 |
Aartselaar
Herent
Tielt
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Isolatieplaat |
| Reeks | Thermafloor TF70 |
| Dikte (mm) | 60mm |
| Lengte (mm) | 1200mm |
| Randafwerking | Rechte boord |
| Functie | Vloerisolatie |
| Grondstof | PIR |
| R-waarde (m²K/W) | 2,7m2K/W |
| Lambda waarde (W/mK) | 0,022W/mK |
| Druksterkte isolatie (kPa) | 120kPa |
| Euro Brandklasse | E |
| Afwerking | Alu meerlagencomplex |
| Toepassing | Thermische isolatie |
| Breedte (mm) | 600mm |
| Producttype | Isolatieplaat |
| Dikte (mm) | 60mm |
| Lengte (mm) | 1200mm |
| Functie | Vloerisolatie |
| Grondstof | PIR |
| Euro Brandklasse | E |
| Breedte (mm) | 600mm |