STORA-SELF100 SPLEETR. A15 GALVA FIX 100CM SL=6MM
Code SB100RAV100S6
Code SB100RAV100S6
Merk Stora-Drain
Referentie 21455
Eenheid stuks
Productmodel Sleufrooster galva
Reeks Stora Self
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Geel
  • Hamme
  • Geel
  • Hamme
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Reeks Stora Self
Producttype Sleufrooster galva
Inwendige breedte (mm) 100mm
Type geulrooster Sleufrooster
Lengte (mm) 1000mm
Belastingsklasse A15
Grondstof Verzinkt staal
Gewicht (kg) 1,5kg
Sleufbreedte (mm) 6mm
Producttype Sleufrooster galva
Inwendige breedte (mm) 100mm
Type geulrooster Sleufrooster
Lengte (mm) 1000mm
Belastingsklasse A15
Grondstof Verzinkt staal
Gewicht (kg) 1,5kg
Sleufbreedte (mm) 6mm