STORA-SELF100 ZANDVANG ZONDER ROOSTER H=250MM Ø110
Code SB100ZZR
Code SB100ZZR
Merk Stora-Drain
Referentie 12699
Eenheid stuks
Productmodel Afvoergeul zandvanger
Reeks Stora Self
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Aartselaar
  • Geel
  • Hamme
  • Hasselt
  • Herent
  • Oostakker
  • Tielt
  • Zedelgem
Documenten
  • Aartselaar
  • Geel
  • Hamme
  • Hasselt
  • Herent
  • Oostakker
  • Tielt
  • Zedelgem
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Reeks Stora Self
Producttype Afvoergeul zandvanger
Inwendige breedte (mm) 100mm
Hoogte (mm) 250mm
Grondstof Polyesterbeton
Lengte (mm) 500mm
Gewicht (kg) 12kg
Type geulrooster Spleetrooster
Belastingsklasse A15
Uitloop (Ø) 110
Inwendige breedte (mm) 100mm
Hoogte (mm) 250mm
Grondstof Polyesterbeton
Lengte (mm) 500mm