URSA PAN35 50MM 1.35X0.60M (11.34M²/PAK)
Code UPAN050
Code UPAN050
Merk Ursa
Referentie 14331
Eenheid
Productmodel Isolatieplaat
Reeks Ursapan
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Aartselaar
  • Farciennes
  • Geel
  • Hasselt
  • Herent
  • Hoogstraten
  • Oostakker
Omschrijving
Minerale wolplaat éénzijdig bekleed met glasvlies.
Volledige omschrijving
Documenten
  • Aartselaar
  • Farciennes
  • Geel
  • Hasselt
  • Herent
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)
  • Hamme
  • Tielt
  • Zedelgem
  • Hamme
  • Herstal
  • Tielt
  • Zedelgem
  • Herstal
(In detail)
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)
  • Economische oplossing
  • Gemakkelijk te plaatsen
  • Goede aansluiting tegen de draagmuur en van de platen onderling
  • Waterafstotend en brandveilig
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Isolatieplaat
Reeks Ursapan
Dikte (mm) 50mm
Lengte (mm) 1350mm
Randafwerking Rechte boord
Functie Thermische isolatie
Grondstof Glaswol
R-waarde (m²K/W) 1,4m2K/W
Lambda waarde (W/mK) 0,035W/mK
Euro Brandklasse A1
Afwerking Glasvlies
Toepassing Spouwmuur, Binnenmuur, Buitenmuur
Breedte (mm) 600mm
Producttype Isolatieplaat
Dikte (mm) 50mm
Lengte (mm) 1350mm
Randafwerking Rechte boord
Functie Thermische isolatie
Grondstof Glaswol
R-waarde (m²K/W) 1,4m2K/W
Lambda waarde (W/mK) 0,035W/mK
Euro Brandklasse A1
Afwerking Glasvlies
Breedte (mm) 600mm