URSA PURETEC34 240MM 3.00X1.20M ( 3.60M²/PAK)
| Code | UPURT34240 |
| Code | UPURT34240 |
| Merk | Ursa |
| Referentie | 63449 |
| Eenheid | M² |
| Productmodel | Isolatierol |
| Reeks | PURETEC 34 |
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)Beschikbaarheid
Aartselaar
Farciennes
Geel
Hamme
Herent
Hoogstraten
Oostakker
Tielt
Zedelgem
Aartselaar
Farciennes
Geel
Hamme
Hasselt
Herent
Herstal
Hoogstraten
Oostakker
Tielt
Zedelgem
Hasselt
Herstal
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Isolatierol |
| Reeks | PURETEC 34 |
| Dikte (mm) | 240mm |
| Grondstof | Glaswol |
| R-waarde (m²K/W) | 7,05m2K/W |
| Lambda waarde (W/mK) | 0,034W/mK |
| Euro Brandklasse | A1 |
| Toepassing | Hellend dak, Houtskeletbouw, Zoldervloer |
| Functie | Akoestische isolatie, Thermische isolatie |
| Randafwerking | Rechte boord |
| Afwerking | Naakt |
| Breedte (m) | 1,2m |
| Lengte (m) | 3m |
| Producttype | Isolatierol |
| Reeks | PURETEC 34 |
| Dikte (mm) | 240mm |
| Grondstof | Glaswol |