UTHERM FLOOR LE 20MM 1.20X0.60M
Code UTFLE020
Code UTFLE020
Merk Unilin
Referentie 47667
Eenheid
Productmodel Isolatieplaat
Reeks Utherm Floor LE
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Aartselaar
  • Hasselt
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Zedelgem
  • Aartselaar
  • Hasselt
  • Hoogstraten
  • Oostakker
  • Zedelgem
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)
  • Farciennes
  • Geel
  • Hamme
  • Herent
  • Tielt
  • Farciennes
  • Geel
  • Hamme
  • Herent
  • Herstal
  • Tielt
  • Herstal
(In detail)
Toepassing
Isolatieplaten voor vloeren, geschikt voor toepassing in combinatie met vloerverwarming.
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)
Producttype Isolatieplaat
Reeks Utherm Floor LE
Dikte (mm) 20mm
Lengte (mm) 1200mm
Randafwerking Rechte boord
Functie Thermische isolatie
Grondstof PIR
R-waarde (m²K/W) 0,9m2K/W
Lambda waarde (W/mK) 0,022W/mK
Druksterkte isolatie (kPa) 150kPa
Euro Brandklasse E
Afwerking Gasdicht meerlagencomplex met rasterpatroon (tweezijdig)
Toepassing Vloer
Breedte (mm) 600mm
Producttype Isolatieplaat
Dikte (mm) 20mm
Lengte (mm) 1200mm
Randafwerking Rechte boord
Functie Thermische isolatie
Grondstof PIR
R-waarde (m²K/W) 0,9m2K/W
Lambda waarde (W/mK) 0,022W/mK
Euro Brandklasse E
Toepassing Vloer
Breedte (mm) 600mm