UTHERM ROOF BM 60MM 1.20X0.60M
UTHERM ROOF BM 60MM 1.20X0.60M
Code UTRB060
Code UTRB060
Merk Unilin
Referentie 47634
Eenheid
Productmodel Isolatieplaat
Reeks Utherm Roof BM
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
  • Aartselaar
  • Farciennes
  • Geel
  • Herent
  • Hoogstraten
  • Aartselaar
  • Farciennes
  • Geel
  • Herent
  • Hoogstraten
  • 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Accessoires
(Bewust voor u gekozen)
  • Hamme
  • Oostakker
  • Tielt
  • Zedelgem
  • Hamme
  • Hasselt
  • Oostakker
  • Tielt
  • Zedelgem
  • Herstal
  • Hasselt
  • Herstal
Ons advies
(Onze opgebouwde expertise helemaal tot uw dienst)
(In detail)
Toepassing
Isolatieplaten voor platte en licht hellende daken.
(Alles wat u moet weten)
Producttype Isolatieplaat
Reeks Utherm Roof BM
Dikte (mm) 60mm
Lengte (mm) 1200mm
Randafwerking Rechte boord
Functie Thermische isolatie
Grondstof PIR
R-waarde (m²K/W) 2,2m2K/W
Lambda waarde (W/mK) 0,027W/mK
Druksterkte isolatie (kPa) 150kPa
Euro Brandklasse F
Afwerking 1 zijde mineraal glasvlies / 1 zijde gebitumineerd glasvlies
Toepassing Plat dak
Breedte (mm) 600mm
Producttype Isolatieplaat
Dikte (mm) 60mm
Lengte (mm) 1200mm
Randafwerking Rechte boord
Functie Thermische isolatie
Grondstof PIR
R-waarde (m²K/W) 2,2m2K/W
Lambda waarde (W/mK) 0,027W/mK
Euro Brandklasse F
Toepassing Plat dak
Breedte (mm) 600mm